Bonsaj forum

Forum slovenskega bonsaj kluba

Vse v zvezi s klubom, delavnicami in sestanki, je sedaj zbrano tu
Nik Rozman
#702
Vabljeni smo k sodelovanju na Japonski prireditvi v Logatcu, ki bo potekala 30.9. od 14.00-18.00.

Našo udeležbo sem praktično že potrdil, potrebujemo le par članov, ki bi tam sodelovali (klubski štant). Seveda tam lahko tudi oblikujete kak bonsaj.
Nataša, Marija, ostrali?
MarijaB
#717
Živijo,

jaz tudi pridem, prinesem lahko eno drevo - več ne, ker imajo - tisti, ki bi sicer bili OK - "zdravstvene" probleme.
Prejšnjikrat smo imeli zelo veliko prostora in za toliko prostora precej malo bonsajev.

Nik, če veš, koliko miz / metrov bomo imeli, prosim, sporoči, oz. bi bilo fajn, da povedo.

Tako, da če bo situacija enaka - potem, tisti, ki boste prišli, raje prinesite kakšen bonsaj več.

LP, Marija
MarijaB
#725
Pozdravljeni,

Japonsko popoldne v Logatcu se prične ob 14h, zaželjeno je pa, da pridemo prej, da pripravimo - možnost imamo od 13h naprej.

Zelo bi bilo fajn, če bi imeli klubsko zastavo in pa filc, ampak, jaz ne bom uspela iti iskat. Ne vem, če je Nik dosegljiv, ampak, če je in če kdo uspe skočiti do njega po vse to, bi bilo super. Nik, če pa slučajno kaj hodiš po Ljubljani, sploh po Viču, se pa lahko tudi midva zmeniva. Če ne bo nič od tega zneslo - bomo pa morali malo improvizirat!

LP, Marija
MarijaB
#726
Glede na to, da ni odgovora, verjetno nobeden ne bo uspel iti iskat materiala k Niku. Če ima kdo, ki pride, doma kaj stvari s prejšnjih razstav, naj prinese s sabo.
Sicer pa, če oz. kdor lahko - se dobimo v nedeljo ob 13h v Športni dvorani v Logatcu (izvoz Logatec, prvo krožišče desno, takoj za obzidjem pokopališča desno).

LP, Marija
tomazzo
#727
Pozdravljeni,

Ker ni bilo nobenega dogovora, pa tudi Nika ne dobim, pridem z dvema drevesoma za razstavo in enim za oblikovanje.
Prinesem tudi nekaj črnega filca, kar je ostalo od razstave. Sicer pa se iz Ribnice ne morem odpeljati do Nika in nazaj.
Verjetno stanuje kdo bližje ! V kolikor bo še kdo prinesel bonsaje lahko pridem samo z enim ali pa samo za oblikovanje.
Se dobimo po 13:00 uri.

Lp
Tomaž Z.