Bonsaj forum

Forum slovenskega bonsaj kluba

Vse v zvezi s klubom, delavnicami in sestanki, je sedaj zbrano tu
Nik Rozman
#83
Naslednje leto bo razstava EBA potekala istočasno in na istem prizorišču, kot Noelanders Trophy v Belgiji, 3.-5. februarja 2017. Na EBA razstavo lahko pripeljemo 5 dreves. Te prijave moram prvo organizatorjem poslati jaz, nato pa še vsak razstavljalec posebej. Rok zaenkrat še ni znan, bi pa prosil vse zainteresirane, da se napišete spodaj, vključno s tem kaj bi razstavljali.
Obenem ponovno rabimo kandidata, ki bi šel zastopati Slovenijo na tekmovanje novih talentov.

Vkolikor je kdo zainteresiran za razstavljanje na NT, mora oddati prijavo posebej, organizatorjem direktno in seveda ne more prijaviti enega drevesa na obe razstavi.

Slika
RAJE
#105
NIK : prosim da obvestiš katera drevesa so izbrana za razstavo. Organizator mi je sporočil, da imaš podatke.

LP
Raje
Nik Rozman
#106
Slovenske barve bova na EBI zastopala midva, ker sva edina prijavila drevesa. Na voljo smo skupno imeli 5 mest, zato sploh ni vprašanja ali sta najini drevesi sprejeti ali ne, saj selekcijo dela vsaka država zase.
Tudi od organizatorjev glede tega nisem prejel nobene nove informacije Zato tudi nisem čisto prepričan ali sem ti s tem v celoti odgovoril na tvoje vprašanje.